Ekipa

Kim jesteśmy? Grupą zapaleńców, którzy wierzą, że jak się chce, to można. Cały czas możesz do nas dołączyć! Przejrzyj nasze profile, zobacz jak różne mamy motywacje do działania. I zgłoś się! Każda para rąk do pomocy się przyda!

Chcesz z nami współtworzyć tegoroczny WOŚP? Zgłoś się! <-klik!)

Czekamy na Ciebie!

 

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W TŁUSZCZU

 

Agnieszka Zaremba

szefowa sztabu – organizacja i nadzór nad zbiórką, kontakt z wolontariuszami
Lubię czytać książki (sensacyjne, kryminały), jeździć rowerem, spacerować zwiedzając pobliskie okolice.Lubię spędzać czas z synem grając z nim w gry planszowe i komputerowe.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym. Cieszę się, że WOŚP zawitał znowu do Tłuszcza i mam okazję uczestniczyć w jej organizacji.Wiem, że sprzęt zakupiony dzięki tej akcji jest bardzo potrzebny. Moje dziecko, po urodzeniu, też miało okazję korzystać ze sprzętu zakupionego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Mam świadomość, że zebrane pieniądze, nie idą na marne, a sprzęt dzięki nim zakupiony naprawdę ratuje komuś życie.

 

Jacek Balcerak

kontakty z urzędami, rejestr potencjalnych dawców szpiku, kuchnia polowa
Interesuje się paralotniarstwem, turystyką, tematyką prawną
Pomagam w WOŚP, bo:
Odpowiada mi idea bezinteresownej pomocy innym. Zaangażowałem się w organizację sztabu dlatego że ludzie lubią pomagać, tylko czasami trzeba dać im szansę i możliwość. A taką na pewno daje Finał WOŚP.

 

Maciej Puławski

współpraca z artystami, kontakty z mediami, promocja
Kiedyś się zorientowałem, że pewnych pasji nie da się pogodzić z pracą zawodową. Wtedy zdecydowałem i dziś moja praca jest moją pasją. Uwielbiam tworzyć, rozwijać nowe pomysły, przeszczepiać innowacje. Współtworzę lokalną gazetę Stacja Tłuszcz i rozwijam Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju. Lubię kino, fotografię i planszówki. W wolnym czasie biegam i gram w siatkówkę.
Pomagam w WOŚP, bo:
Dlaczego WOŚP? Powiem przewrotnie – nie dlatego, że to ważna, wielka, potrzebna akcja. Moją główną motywacją jest to, żeby nasza gmina nie cofała się w rozwoju. Miałem dość słuchania i czytania: “a dlaczego nie było w Tłuszczu orkiestry?”, “dlaczego dom kultury nie zorganizował?”.Nie zorganizował. Po prostu. Naszą gminę tworzymy my sami. I skoro ktoś nie zorganizował, to nie ma na co czekać. Trzeba zakasać rękawy i zrobić to samemu. A jeśli uda się to zrobić wspólnie z pozytywnymi ludźmi – to super! Dlatego zróbmy wspólnie tę orkiestrę! Niech zagra ponownie, tym razem oddolnie – obywatelsko!Oczywiście, cel WOŚP jest szczytny. Ale nie mniej ważne jest to, że osoby aktywne mogą reaktywować coś, co zostało skazane na agonię. I pokazać, że jak się chce, to można!

 

Ewa Łojek-Zacheja

kontakt z wolontariuszami, punkt informacyjny WOŚP
Bardzo lubię podróżować i aktywnie spędzać czas.
Pomagam w WOŚP, bo:
Włączenie się w akcję jest dla mnie możliwością wparcia bardzo rozpowszechnionej i szlachetnej inicjatywy pomocy tym, którzy jej potrzebują.

 

Artur Dzięcioł

organizacja marszu, współpraca z partnerami
Interesuję się sportem i organizacją imprez sportowych. Jestem Prezesem Zarządu Stowarzyszenia “Twórcy Jutra”, w którym wraz z członkami stowarzyszenie oraz wolontariuszami organizujemy różnego typu imprezy sportowe. Prowadzimy amatorskie ligi piłkarskie pod nazwą “Liga Bobra”, w której występują dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Organizujemy także inne turnieje tj. siatkówka plażowa, biegi przełajowe.
Pomagam w WOŚP, bo:
Zawsze chciałem brać czynny udział w WOŚP, teraz udało mi się współtworzyć WOŚP w Tłuszczu co jest nowym i ciekawym doświadczeniem. Pomaganie potrzebującym zawsze sprawiało mi przyjemność.

 

Waldemar Sitek

obsługa i organizacja koncertu
Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w tłuszczańskim gimnazjum. Działania na rzecz rozwoju sportu i propagowania zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jest również moim hobby. W wolnych chwilach wsiadam na rower, gram w piłkę nożną, siatkówkę lub tenisa ziemnego.
Pomagam w WOŚP, bo:
W moim przypadku to już tradycja. Od czasu kiedy WOŚP zagrała w Tłuszczu po raz pierwszy, a było to kilkanaście lat temu, zawsze w niej uczestniczyłem. Najczęściej pracowałem na scenie i w komisji finansowej.Lubię taką atmosferę, gdzie coś się dzieje, gdzie spotyka się ludzi pozytywnie zakręconych. Można fajnie spędzić czas, a poczucie wykonania pracy, która może komuś pomóc jest bezcenne.

 

Aleksandra Puławska

wsparcie graficzne
Lubię wyzwania i przeciwności. Dzięki temu powstała gazeta Stacja Tłuszcz, a później Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju, którego jestem prezeską. Tak więc, gdy zobaczyłam, że nikt nie organizuje w Tłuszczu WOŚP-u, nie trzeba mnie było namawiać :) W wolnych chwilach lubię włóczyć się po okolicy z Fioną.
Pomagam w WOŚP, bo:
Przyznam się, że ten WOŚP, to moja wina :) Wróciłam ze szkolenia i zainspirowana rozmowami z osobami z innych stron Polski pomyślałam – skoro tam ludzie grają, to dlaczego nie w Tłuszczu? Rzuciłam pomysł na spotkaniu naszego zespołu – i voilà! Co prawda nie dam rady w tym roku tak bardzo w WOŚP zaangażować, jakbym chciała, ale staram się pomagać wszędzie tam gdzie mogę.

 

 

Marianna Pszczółkowska

Czytam literaturę faktu i jeżdżę na rowerze.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pracować dla WOŚP, bo nigdy przedtem tego nie robiłam.

 

Kamil Młynarski

wolontariusz
Interesuję się muzyką, piłką nożną, motoryzacją.
Pomagam w WOŚP, bo:
Cieszę się, że finał WOŚP odbędzie się w Tłuszczu, chcę pomóc, by impreza jak najbardziej się udała ;)

 

 

Kacper Kamiński

wolontariusz
Lubię jeździć na rowerze ,na nartach. Lubię podróżować. Chciałbym wyjechać w podróż dookoła świata.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo w WOŚP mi pomogło gdy byłem noworodkiem.

 

Weronika Kielak

wolontariuszka
Uwielbiam taniec i uczęszczam na zajęcia z jazzu.Nie mam żadnych szczególnych zainteresowań, ale lubię grać w gry zespołowe, a zwłaszcza w siatkówkę i koszykówkę. Lubię również podróże i przyrodę. Obecnie uczę się w gimnazjum.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pomagać w WOŚP, ponieważ aparatura zakupiona przez WOŚP uratowała kiedyś życie mojemu młodszemu bratu. Pragnę zaangażować się w tą akcję, by mieć udział w tak szlachetnym celu oraz bym mogła pomóc innym ludziom.

 

Michał Puławski

wolontariusz
Interesuje się sportem a konkretnie Mieszanymi Sztukami Walki(MMA) a także siatkówką plażową jak i halową. Lubię też grać w piłkę nożną i wszystkie inne dyscypliny sportu. Ogólnie uwielbiam sport i całe moje życie kręci się wokół tego.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pomagam WOŚP, bo lubię pomagać innym, a poza tym zawsze chciałem być wolontariuszem WOŚP.

 

Przemysław Baran

wolontariusz
Moje hobby to piłka nożna, udzielanie w organizacji wydarzeń, które mają na celu ciekawsze życie w Tłuszczu, siatkówka, informatyka. Jestem uczniem 3 klasy gimnazjum w Tłuszczu.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę udzielić się charytatywnie i pomóc innym.

 

Weronika Laskowska

wolontariuszka
Lubię muzykę, fotografię i sport. Osobiście gram w siatkówkę.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chciałabym pomóc osobom potrzebującym, żeby choć w niewielkim stopniu spełnić ich marzenia.

 

Włodzimierz Feliks Malinowski

wolontariusz
Większą część życia byłem szefem kuchni w najlepszych polskich hotelach i restauracjach, a także na placówce dyplomatycznej. Obecnie angażuję się w sprawy mojej lokalnej społeczności jako radny Rady Miejskiej w Tłuszczu. Działam w dwóch komisjach stałych rad – Komisji Budżetu i Inwestycji oraz Komisji Ładu i Porządku.Moje hobby to turystyka. Lubię podróże i odkrywanie różnych zakątków naszego kraju, pereł jego architektury i przyrodniczych osobliwości. W wolnym czasie lubię spacery po lesie, które pozwalają odetchnąć i nabrać dystansu do bieżących spraw.
Pomagam w WOŚP, bo:
Jestem radnym Rady Miejskiej w Tłuszczu i chętnie włączam się w różne społeczne inicjatywy. Bliska jest mi idea niesienia pomocy słabszym i otwarcie na potrzeby drugiego człowieka. Moja zaangażowanie w WOŚP to tylko mała cegiełka, ale mam nadzieję, że zebrane pieniądze pozwolą ponownie na zakup sprzętu i wszelką inną pomoc, jaką przygotowuje tym razem WOŚP.Mam nadzieję, że jako osoba rozpoznawalna w lokalnej społeczności, będę mógł zebrać przyzwoitą ilość pieniędzy, które zasilą konto najbliższej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel jest słuszny.

 

Robert Szydlik

wolontariusz
Wykonuję wolny zawód – jestem dziennikarzem (obecnie media lokalne i prasa branżowa) a ponadto projektuję herby i flagi dla samorządów. Wynika to z mojego wieloletniego zainteresowania historią i heraldyką.W sprawy mojej lokalnej społeczności angażuję się przede wszystkim jako radny Rady Miejskiej w Tłuszczu. Działam w dwóch komisjach stałych rad – Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia oraz Komisji Rewizyjnej. Poza tym chętnie włączam się w różne społeczne inicjatywy. Gdy się rozwijają, gdy przynoszą dobre owoce, stają się źródłem prawdziwej satysfakcji.
Pomagam w WOŚP, bo:
Nie podzielam poglądów Pana Jerzego Owsiaka, ale wiem, że dzięki akcjom WOŚP uratowano niejedno dziecko w Polsce. Mam trzy córki i tak się złożyło, że po urodzeniu każda z nich “korzystała” ze sprzętu z logo WOŚP. Czuję więc pewien moralny dług i co roku pamiętam o tym, by wesprzeć tę akcję. Poza tym moja żona studiuje położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i odbywała praktyki w kilku szpitalach (w Warszawie i Wołominie). Według jej słów, gdyby nie sprzęt zakupiony przez WOŚP, odziały położnicze w polskich szpitalach byłyby wyposażone tak, jak w krajach trzeciego świata.

 

Kaja Świerk

wolontariuszka
Lubię grać na gitarze, jeździć rowerem i poznawać nowych ludzi. Lubię tańczyć i słuchać muzyki (pop, rap).
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym. Brałam udział w kilku innych zbiórkach (np. na odnowienie zabytkowych nagrobków na cmentarzu w Postoliskach).

 

Michał Szczepiński

wolontariusz
Lubię grać w piłkę nożną oraz słuchać muzyki. Jestem wolontariuszem w fundacji “Przytul misia” w Klembowie.
Pomagam w WOŚP, bo:
Interesuję się losem innych ludzi oraz lubię uczestniczyć w akcjach charytatywnych

 

Aleksandra Zyskowska

wolontariuszka
Gram na gitarze. Lubię czytać książki, grać w koszykówkę, rysować. Lubię lekcje niemieckiego i biologii. Chciałabym studiować weterynarię.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać i pozytywnie wykorzystywać czas wolny.

 

Monika Rydzewska

wolontariuszka
Lubię tańczyć, chodzę na zajęcia taneczne. Realizuję swoje marzenia (przynajmniej te, które mogę :)
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym i angażować się w różne rzeczy, które mogą pomóc innym.

 

Paulina Kur

wolontariuszka
Lubię tańczyć, słuchać muzyki. Kocham gotować. Lubię języki obce, chemię i biologię.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym.

 

Natalia Fidura

wolontariuszka
Gram na gitarze i lubię słuchać muzyki.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię brać udział w takich akcjach.

 

Natalia Turkot

wolontariuszka
Lubię muzykę. Gram na gitarze i klawiszowcu. Działam w lokalnym wolontariacie. Uwielbiam grać w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, tenisa.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę nieść pomoc, lubię się udzielać społecznie.

 

Angelika Wiśniewska

wolontariuszka
Lubię muzykę, taniec i spotkania ze znajomymi.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę nieść pomoc, lubię udzielać się społecznie.

 

Piotr Wojtczuk

wolontariusz
Moim hobby jest siatkówka oraz innego rodzaju sporty grupowe. Jestem w szkole elektronicznej o profilu informatycznym. Interesuje się również muzyką taneczną. Lubię czytać książki o tematyce horror a także oglądać rożnego rodzaju filmy.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pomagam w WOŚP bo jestem zainteresowany pomaganiem innym w potrzebie. Chciałbym również dzięki pomocy w WOŚP dowartościować się wewnętrznie, dzięki czemu stałbym się lepszym człowiekiem.

 

Kacper Wróblewski

wolontariusz
Moje hobby to sport i gry komputerowe. Lubie słuchać muzyki i wychodzić z przyjaciółmi.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać chorym dzieciom. :)

 

Paulina Pieńkosz

wolontariuszka
Interesuje się bardzo wieloma rzeczami, m.in. sportem, muzyką, nauką.Obecnie uczę się w gimnazjum. Często piszę artykuły do szkolnej gazetki.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pomagam WOŚP, bo jestem chętna do pomocy innym i uważam, że przyda się jak najwięcej osób.

 

Jakub Banaszek

wolontariusz
Interesuję się sportem. Głównie piłką nożną. Wolne chwile spędzam na doskonaleniu swoich umiejętności informatycznych.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pomagam, bo:-chcę pomóc;-interesuje i ciekawi mnie to.

 

Szymon Oleksiak

wolontariusz
Moim największym zainteresowaniem jest piłka nożna.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo lubię pomagać innym.

 

Joanna Jeziorska

wolontariuszka
Interesuje się wieloma rzeczami, m.in. sportem, fotografią. Chętnie biorę udział w konkursach szkolnych, jestem wolontariuszką w gimnazjum. Przyłączam się do każdej akcji charytatywnej w naszej szkole i nie tylko.
Pomagam w WOŚP, bo:
Uważam, że każda osoba może się przydać i jestem bardzo chętna do pomocy.

 

Damian Nagraba

wolontariusz
Lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę. W wolnym czasie uczęszczam na SKS. Staram się brać udział w tego typu projektach. Chciałbym przekazać ludziom to co wiem i to co dobre. Chcę nauczyć się czegoś nowego i nabrać nowych doświadczeń.
Pomagam w WOŚP, bo:
Staram się uczestniczyć w tego typu projektach bo nie chce tracić czasu na pierdoły skoro mogę pomóc potrzebującym dzieciom. Staram się dać z siebie wszystko żeby robić to jak najlepiej.

 

Natalia Szumska

wolontariuszka
Moim największym zainteresowaniem jest siatkówka.
Pomagam w WOŚP, bo:
Ponieważ cieszę się że mogę pomóc innym, najbardziej tym którzy jej potrzebują.

 

Olga Kielak

wolontariuszka
Jestem studentką. Interesuję się fotografią, podróżami i sportem. Chciałabym się podzielić z innymi moim optymizmem i chęcią pomocy innym.
Pomagam w WOŚP, bo:
Aparatura zakupiona przez WOŚP uratowała życie mojemu bratu. Chciałabym przez moje zaangażowanie w akcji się za to odwdzięczyć.

 

Marta Godlewska

wolontariuszka
Interesuję się teatrem i kinem. Poświęcam temu dużo swojego czasu, ponieważ jest to pewnego rodzaju odcięcie się od rzeczywistości, a samą grę uważam za pokazanie siebie z zupełnie innej strony niż jesteśmy na co dzień, ze strony z której prawdopodobnie sami siebie nie znaliśmy.Działam też jako wolontariuszka w kilku stowarzyszeniach lub nieformalnych grupach, pomagając w różnych wydarzeniach lub akcjach na rzecz lokalnej społeczności.Uwielbiam psy. Uważam, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, i powinniśmy uczyć się od niego szacunku i zaufania.Lubię także podróże, wycieczki rowerowe, zwiedzanie ruin bądź pozostałości architektonicznych z poprzednich epok, które są związane z jakąś konkretną historią. W szczególności fascynuje mnie XIX wieczna Anglia.
Pomagam w WOŚP, bo:
Podoba mi się idea pomagania innym i chciałabym mieć w tym swój własny wkład. Co roku uczestniczyłam w WOŚPIE i w tym roku chciałam uczestniczyć w nim od strony bardziej czynnej, czyli organizacyjnej. Poza tym bardzo podoba mi się taka inicjatywa, bo wiem, że dzięki niej można naprawdę pomóc wielu ludziom, co daje mi ogromną satysfakcję.

 

Arkadiusz Przybysz

wolontariusz
Student UW, na co dzień zajmuję się social media i Internetem. W wolnych chwilach robię zdjęcia i staram się wkręcać w różne działania społeczne.
Pomagam w WOŚP, bo:
To mądra inicjatywa, w której chciałem wziąć udział.

 

Sławomir Sikorski

wolontariusz
Fotografuje, fascynuje mnie kolej, zwłaszcza ta dawna. W wolnym czasie lubię też się spotkać ze znajomymi, pojeździć na rowerze po naszych okolicach, czy pograć w coś razem.Spodobała mi się idea wolontariatu, dlatego działam w tym już jakiś czas.
Pomagam w WOŚP, bo:
Widzę że to działa! W szpitalach pełno sprzętu z czerwonym serduszkiem WOŚP, który ratuje życie.

 

Monika Godlewska

wolontariuszka
Studiuję zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim, moją ulubioną działką jest zarządzanie projektami. Mogę to robić dlatego, że jestem członkiem stowarzyszenia i liderką Nieformalną Grupy Młodzieży Beaver Zone, która działa na terenie powiatu wołomińskiego. Obecnie jestem członkinią grupy teatralnej, ale bardziej niż grać lubię oglądać jak grają inni, dlatego często bywam na spektaklach, nawet kilka razy w miesiącu. Uwielbiam także chodzić do kina, zwłaszcza ze znajomymi. W każdej wolnej chwili towarzyszy mi muzyka, zarówno klasyczna, jak i współczesna.
Pomagam w WOŚP, bo:
Jeśli mogę zrobić coś dla innych, to czemu nie? Zwłaszcza jeśli widzę, że ma to pozytywne oddziaływanie. Dodatkową motywacją jest dla mnie to, że mogę zorganizować coś z ludźmi ze swojej miejscowości i sprawić, że w Tłuszczu zacznie się coś dziać.

 

Mateusz Fluks

wolontariusz
Studiuje zarządzanie, mam głowę pełną pomysłów, które chciałbym w przyszłości urzeczywistniać. Wolny czas poświęcam na sport i dobrą muzykę.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bardzo podoba mi się idea pomagania potrzebującym poprzez radosną, wspólną zabawę – cieszę się bardzo, że i ja będę mógł w tym uczestniczyć.

 

 

Aleksandra Ratajczyk

wolontariuszka
Interesuje się językiem japońskim. Trenuje piłkę siatkową :) bardzo lubię śpiewać. W wolnych chwilach biegam ;) czytam także książki fantasy.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bardzo lubię pomagać ludziom. Jako że jestem osobą żywiołową i mam akurat dużo wolnego czasu myślę że mogę do czegoś się przydać. Poza tym to od małego było moje marzenie ;)

 

 

Katarzyna Czaplińska

wolontariuszka
Moim hobby jest jazda na rolkach, deskorolce i nartach. Pasjonuje mnie muzyk
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym. Chętnie się zgłaszam do różnych akcji z myślą że na pewno się przydam.)

 

 

Damian Roguski

wolontariusz
Tegoroczny maturzysta. Obecnie najwięcej czasu poświęcam na naukę – ale znajduję czas na przyjemności. Największą przyjemność sprawia mi pomoc innym, potrzebującym. Czytam książki, słucham muzyki, jeżdżę na rowerze, kocham zwierzęta
Pomagam w WOŚP, bo:
Wspaniała idea – a skutki widać w szpitalach na każdym kroku. Widząc sprzęt z czerwonym serduszkiem, widzę jak wielką rolę odgrywamy my – wolontariusze kwestujący – jesteśmy ogniwem w układance, jaką jest WOŚP – a bez nas Orkiestra by nie zagrała :)

 

Dominika Krysik

wolontariuszka
Uczęszczam do technikum gastronomicznego w Warszawie. Interesuję się muzyką, sportem. Gram w kosza i siatkówkę, jeżdżę na łyżwach, rolkach, rowerze.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo lubię to robić, dwa lata temu także zbierałam pieniądze dla chorych dzieci. Chciałabym przeżyć to ponownie. :)

Anna Maziarz

wolontariuszka
  • interesuję się dziećmi
  • interesuję się sztuką i literaturą

 

Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię osoby organizujące tę akcję w moim mieście i uważam że jest to akcja pożyteczna, pomagająca zrobić wspólnie coś fajnego dla innych, przeżyć nowe doświadczenie.

Iwona Przybysz

wolontariuszka
Poprzednio angażowałam się w wolontariacie przy szkole i innych organizacjach pozarządowych. Obecnie przygotowuję się do matury. Poza nauką lubię czytać książki fantastyczne, słuchać nietypowej muzyki i spacerować.
Pomagam w WOŚP, bo:
Nigdy wcześniej nie angażowałam się w organizację WOŚPu. Chciałabym zatem w tym roku zyskać nowe doświadczenia. Poza tym podoba mi się idea akcji. Uważam, że warto jest brać udział w dobrych inicjatywach.

Katarzyna Sztompka

wolontariuszka
Pomagam w WOŚP, bo:

 

Adam Kowalski

wolontariusz
Interesuję się sportem. Niedawno utworzyliśmy Stowarzyszenie QUERCUS i chciałbym aby zaczęło ono żyć pełną parą.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo nigdy tego nie robiłem, zawsze z boku. A poza tym niech coś się w Tłuszczu dzieje :)

Adam Ponichtera

wolontariusz
Interesuję się piłką nożną.
Pomagam w WOŚP, bo:

 

Aleksandra Matak

wolontariuszka
Pomagam w WOŚP, bo:

Ewa Rosłon

wolontariuszka
Interesuję się muzyką, czytam książki i lubię spacerować.
Pomagam w WOŚP, bo:
Mam dobre serce!

 

Agata Sztompka

wolontariuszka
Pomagam w WOŚP, bo:

 

Ewa Pankowska

wolontariuszka
Interesuję się modą, fotografią, lubię aktywnie spędzać czas. W wolnej chwili spotykam się z przyjaciółmi, biegam, jeżdżę na rowerze.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pragnę pomóc innym. Lubię brać udział w takich akcjach.

 

Agnieszka Reda

wolontariuszka
Moja praca jest moją pasją. Lubię to co robię i sprawia mi to radość a także rozwija.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę dzielić się z innymi i pomagać gdzie tylko mogę. To mi daje energię i siłę do codziennej pracy.

 

Maciej Pszczółkowski

wolontariusz
Moje zainteresowania to historia, ekonomia i koszykówka.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo uważam, że naprawdę warto.

 

Ewa Tymińska

wolontariuszka
Obecnie nie pracuję, jestem uczestniczką Klubu Integracji Społecznej. Lubię czytać, jeździć rowerem na rajdy…
Pomagam w WOŚP, bo:
Chciałabym być potrzebna.

 

Daniel Banaszek

wolontariusz
Motoryzacja i motocykle
Pomagam w WOŚP, bo:
Mogę się przydać. Cel słuszny.

 

Katarzyna Wiśniewska

wolontariuszka
Mam 14 lat i chodzę do II klasy gimnazjum.
Interesuję się aktorstwem oraz sportem. Lubię także rysować i słuchać słuchać.
Pomagam w WOŚP, bo:
Ponieważ chciałabym pomóc ludziom potrzebującym pomocy.

 

Wioletta Ołdak

wolontariuszka
Interesuję się komputerami, choć nie umiem ich za bardzo naprawiać, moje hobby to pomaganie rodzeństwu lub bezdomnym. Mam 14 lat, chodzę do 2d, mam na imię Wioletta Ołdak, jestem chętna do pomocy.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pomagać dzieciom, bezdomnym lub innym w ich problemach sercowych.

 

 

Sandra Michalska

wolontariuszka
Lubię grać w siatkówkę, słuchać muzyki, spotykam się z przyjaciółmi.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym.

 

Anna Nazaruk

wolontariuszka
W wolnym czasie słucham muzyki, spotykam się ze znajomymi.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym

 

 

To miejsce czeka na Ciebie!

wolontariusz / wolontariuszka
Pomagam w WOŚP, bo:
No właśnie jeszcze nie wiemy czemu. Ale może nam napiszesz?Zgłoś się!(klik)Gwarantujemy udział w tworzeniu czegoś niezwykłego, pracę w różnorodnym, kreatywnym, zmotywowanym do pracy zespole i ogromną satysfakcję!