Wolontariusze poszukiwani! Wolontariuszki poszukiwane! – pobierz zgłoszenie

W związku z tym, że gramy 13 stycznia 2013 roku potrzebujemy Waszej pomocy!

Wielokrotnie w ubiegłych latach słyszeliśmy głosy, że to duża szkoda, że orkiestra w Tłuszczu przestała grać (choć gdzieniegdzie w gminie grała, choć raczej zapałem i siłą indywidualną a nie zbiorową). Zdecydowaliśmy się coś z tym zrobić. Postawiliśmy sobie cel. Orkiestra zagra w 2013. Tylko inaczej niż zwykle. Zagra obywatelsko.

W związku z tym poszukujemy osób do współpracy i pomocy przy organizacji tego ambitnego przedsięwzięcia. Jeśli chcesz coś zrobić, dać coś od siebie, pomóc czy wesprzeć nas – czekamy na Ciebie i Twoją pomoc.

Do czego mogę się przydać?

Jest bardzo wiele rzeczy do zrobienia. Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek o różnych predyspozycjach, umiejętnościach i zainteresowaniach. Dla każdego znajdziemy funkcję i zajęcie. Co zatem możesz robić, gdy zgłosisz się do pomocy:

1) kwestować 13 stycznia 2013 r. – a zbieramy pieniądze dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów
2) pomagać przy organizacji finału orkiestry 13 grudnia 2013 r.

Tu jest szczególnie dużo do zrobienia, ponieważ wszystkie działania zamierzamy przeprowadzić naszymi, oddolnymi siłami. Ponieważ planujemy organizację różnych wydarzeń, potrzebujemy pomocy w bardzo wielu dziedzinach. Oto niektóre z nich (choć nie wszystkie):

– możesz pomagać przy organizacji biegu/marszu/spaceru (rejestracja, obsługa uczestników, obsługa trasy),
– możesz pomagać przy organizacji koncertu,
– możesz pomagać przy obsłudze kuchni polowej,
– możesz pomagać przy ogólnej obsłudze wydarzenia,
– możesz pomagać przy obsłudze medialnej finału (robić zdjęcia, pisać notki, obsługiwać fanpage, aktualizować stronę, obsługiwać kamerę, obsługiwać transmisję wideo na żywo),

3) pomagać przy organizacji WOŚP przed finałem – jeszcze w grudniu i w styczniu 2013 r.

 

Jak się zgłosić? To proste jak policzenie do 5!

1. pobierz ankietę zgłoszeniową:
WOŚP 2013 – ankieta zgłoszeniowa dla wolontariuszy i wolontariuszek (755)
2. wypełnij ją na komputerze, zapisz, wyślij do nas na adres: wosp@kastor.org.pl,
3. podpisz wydrukowaną ankietę (po obu stronach), jeśli nie masz ukończonych 18 lat pokaż ankietę rodzicowi lub opiekunowi, zapytaj czy wyraża zgodę na Twój udział w WOŚP i poproś go/ją o podpis,
4. dostarcz wypełnioną i podpisaną ankietę do Obywatelskiego Biura Porad w Tłuszczu, ul. Powstańców 9 (pon-pt w godz. 9-19, soboty 9-14),
5. daj sobie zrobić zdjęcie u nas w biurze – będzie wykorzystane do publikacji na stronie przy profilu wolontariusza/wolontariuszki oraz na identyfikatorze.

UWAGA!
Zgłoszenia wolontariuszy przyjmujemy do 21 grudnia 2012 r. do godz. 19 w Obywatelskim Biurze Porad w Tłuszczu (ul. Powstańców 9).

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń. Wyślij swoje zgłoszenie elektronicznie do 26 grudnia 2012 r. (tak, drugi dzień świąt) i rezerwuj czas na spotkanie z nami 27 grudnia 2012 r.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości:

napisz do nas: wosp@kastor.org.pl
zadzwoń tel. 29 646 23 51

 

Ankieta zgłoszeniowa do pobrania:

WOŚP 2013 – ankieta zgłoszeniowa dla wolontariuszy i wolontariuszek (755)