Zapraszamy najmłodszych na Grupy Zabawowe!

Grupa zabawowa zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat. Są to spotkania pozwalające zaspokoić naturalną ciekawość dziecka, rozwinąć wszystkie zmysły poznawcze poprzez wspólną zabawę z rodzicami (lub innym opiekunem) i rówieśnikami.

Zajęcia oparte są o metodę grup zabawowych przeniesioną na nasz grunt z krajów anglosaskich i wychodzącą z założenia, że dziecko uczy się od wieku niemowlęcego, czerpiąc ze świata wszystkimi zmysłami – będziemy więc śpiewać, grać, masować, dotykać, wąchać i doświadczać :)

Zajęcia, z podziałem na dzieci młodsze i starsze, trwają ok. 60 minut. Konieczny jest udział osoby dorosłej (rodzica/opiekuna). Z uwagi na charakter spotkań liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISY I INFORMACJE
Pod nr tel. 608 179 795 lub e-mailowo: biuro@kastor.org.pl.
– Zajęcia dla maluszków (od 6 m-cy do 2 lat): środy, godz.10.30-11.30 – Klub PIK, Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Tłuszcz, ul. Szkolna 1
– Zajęcia dla dzieci starszych (od 2 do 4 lat): soboty, godz.11.00-12.00 – Przedszkole Galileo, Tłuszcz, ul. Powstańców 9

Koszt to 40 zł za kolejnych 10 spotkań płatne z góry. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup materiałów wykorzystywanych podczas zajęć. Organizatorem grupy zabawowej jest Stowarzyszenie „Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju” we współpracy z Fundacją „Mamy Wołomin”, prowadzącą podobne zajęcia dla dzieci w Wołominie.

Zajęcia są prowadzone w ramach zadania „Wsparcie dla Rodziny” dofinansowanego ze środków Gminy Tłuszcz.