Wesprzyj nasze działania!

Zostaw swój 1% w Tłuszczu!

Co roku wypełniając rozliczenie podatkowe decydujemy o tym, która z Organizacji Pożytku Publicznego otrzyma 1% z naszego podatku. Postanowiliśmy poprosić, żeby Państwa 1% zasilił Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju. W tej ulotce przedstawiamy nasze najważniejsze działania. Jest ich wiele, ale wszystkie mają wspólny mianownik – są skierowane do osób i miejsc z naszego terenu. Zachęcam, aby przy rozliczaniu podatku zdecydować o pozostawieniu 1% podatku na miejscu. Obiecuję, że do Państwa 1% dołożymy 100% naszej energii do działania!

wiceprezes Stowarzyszenia Kastor – Maciej Puławski

 

Jak przekazać swój 1%?

Aby przekazać 1% wystarczy nasz numer KRS 241670 wpisać w odpowiednim polu w formularzu PIT.

 

Jak jeszcze możesz pomóc?

DAROWIZNA

Wpłacić darowiznę na nasze konto bankowe 21 2130 0004 2001 0448 9514 0001 (VW Bank Direct). Dowolna, nawet najmniejsza kwota będzie dla nas wsparciem do działania na rzecz lokalnej społeczności.

WOLONTARIAT

Możesz poświęcić nam swój czas i umiejętności. Potrzebujemy wolontariuszy przy organizacji wydarzeń oraz podczas stałej działalności. Szukamy osób w różnym wieku i z szerokim spektrum umiejętności zainteresowań. Jako wolontariusz lub wolontariuszka możesz np. prowadzić grupę rowerzystów, współorganizować koncert lub obsługiwać stronę internetową stowarzyszenia.

Jeśli zastanawiasz się jak zostaną spożytkowane Twoje pieniądze już teraz zapoznaj się z prowadzonym przez nasze stowarzyszenie Biuletynem Informacji Publicznej (www.kastor.org.pl/bip). Tam znajdziesz nasze sprawozdania merytoryczne i finansowe oraz dokumenty finansowe związane z prowadzonymi przez nas działaniami.

 

Skontaktuj się z nami:

Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju
ul. Powstańców 9
05-240 Tłuszcz
tel. 29 646 23 51
www.kastor.org.pl