CnTM: Zapraszamy na wystawę
Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju
w ramach realizacji projektu
Laboratorium Wspólnego Czasu:
Czas na Twórczość Mamy
zaprasza na
uroczyste otwarcie wystawy
pięknych przedmiotów wykonanych z filcu i techniką decoupage
które odbędzie się
w sobotę, 18 grudnia 2010 r. o godz. 11.00
w Klubokawiarni mieszczącej się w Centrum Kultury w Tłuszcz
Zapewniamy niezapomniane wrażenia i poczęstunek!
Podstawową ideą i zadaniem Stowarzyszenia "Kastor" (słowo to oznacza po grecku bobra - zwierzaka herbowego :) jest działalność na rzecz rozwoju gminy Tłuszcz i jej mieszkańców. Robimy to w różnoraki sposób - prowadzimy Obywatelskie Biuro Porad, współtworzymy gazetę lokalną "Stacja Tłuszcz", organizujemy coroczny Rodzinny Rajd Rowerowy. Na naszą działalność pozyskujemy środki z konkursów, także unijnych.
LUBISZ DZIAŁAĆ? MASZ POMYSŁY? Zapraszamy!