Integracja Przez Media – zakończenie projektu

30 marca 2010 r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt Integracja Przez Media. Organizatorzy podziękowali wszystkim Uczestnikom za udział i ogromne zaangażowanie. Wręczyli również dyplomy za udział w projekcie.

W ramach realizacji projektu odbyły się:
– dwa weekendowe szkolenia z zakresu dziennikarstwa,
– dwa weekendowe szkolenia z zakresu fotografii cyfrowej,
– wycieczka do drukarni prasowej pod Białymstokiem połączona ze zwiedzaniem podlaskich miast,
– wycieczka do redakcji dziennika Rzeczpospolita.

Od października 2009 r. do marca 2010 r. odbywały się regularne spotkania zespołu redakcyjnego utworzonego w ramach projektu. Opublikowaliśmy materiały powstałe w ramach projektu w pięciu kolejnych numerach gazety lokalnej Stacja Tłuszcz.

Na zakończenie pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że marcu 2011 r. rozpoczniemy rekrutację do projektu, który będzie bardzo podobny do właśnie zakończonego Integracja Przez Media. W ramach jego realizacji zaproponujemy wyjazdowe szkolenia z zakresu dziennikarstwa i fotografii cyfrowej, współtworzenie dodatku do gazety przez zespół redakcyjny oraz dwie wycieczki: jedną do redakcji gazety i jedną do drukarni. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym projekcie (pn. “Edukacja Przez Media”) prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz prasy lokalnej.

Zapraszamy do fotogalerii z podsumowania projektu:
[album=19,extend]