Integracja Przez Media – pierwsze szkolenie

Ruszyła realizacja projektu Integracja Przez Media! Pierwsza sobota października zaskoczyła nas niepodziewanie słoneczną pogodą i w efekcie część zadań zaplanowanych w ramach spotkania integracyjnego udało się zrealizować na świeżym powietrzu. Przeprowadzenie zajęć nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie Partnera Projektu – Zespołu Szkół im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi, który na potrzeby organizacji spotkania udostępnił nam salę oraz boisko szkolne. 10. uczestników biorących udział w projekcie mogło się poznać oraz dowiedzieć bardziej szczegółowo się co jeszcze zaproponujemy im w ramach realizacji projektu.

W weekend, który rozpoczął się 10 października aura była już mniej sprzyjająca. Nie przeszkodziło to jednak (a może w pewnym sensie nawet ułatwiło) w przeprowadzeniu dwudniowego szkolenia z zakresu dziennikarstwa dla uczestników projektu. Zajęcia poprowadził redaktor pan Wojciech Staruchowicz – redaktor dziennika Puls Bizensu.

Forma szkolenia poza częścią wykładową zakładała również ćwiczenia i pracę z tekstami uczestników. To ostatnie okazało się doskonałą lekcją przyjmowania krytyki.

M. Puławski

Zapraszamy do galerii:

[album=11,extend]