WOŚP 2013 – Winyl
Zielonkowski zespół Winyl istnieje od półtora roku. Od początku gra w tym samym składzie: Tomasz Kuc (gitary, śpiew), Sławek Rychlicki (gitary, śpiew), Daniel Kuc (gitara basowa), Maciek Grajkowski (perkusja, śpiew). Muzycy grali koncerty m.in. w Praskim klubie Znośna Lekkość Byty, podczas Zlotu Starych Samochodów w Wołominie, w pubie Taaaka Ryba, na festiwalu Rock Live 3 Zielonka.
„Styl muzyczny, jaki staramy się uprawiać, to dosyć klasyczny rock, z elementami bluesa. Na naszych koncertach można usłyszeć przede wszystkim covery. Od niedawna pracujemy nad autorskim materiałem, który powinien ukazać się wiosną.”
Winyl jest po części wskrzeszeniem działającego w latach 90. zespołu Aspic (wtedy zagraliśmy koncerty m.in. na zielonkowskich edycjach WOŚP w latach ‘93 i ‘94).
www.facebook.com/zespolwinyl

Podstawową ideą i zadaniem Stowarzyszenia "Kastor" (słowo to oznacza po grecku bobra - zwierzaka herbowego :) jest działalność na rzecz rozwoju gminy Tłuszcz i jej mieszkańców. Robimy to w różnoraki sposób - prowadzimy Obywatelskie Biuro Porad, współtworzymy gazetę lokalną "Stacja Tłuszcz", organizujemy coroczny Rodzinny Rajd Rowerowy. Na naszą działalność pozyskujemy środki z konkursów, także unijnych.
LUBISZ DZIAŁAĆ? MASZ POMYSŁY? Zapraszamy!