WOŚP wraca do Tłuszcza!
Dobra wiadomość na początek zimowego tygodnia :) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 13 stycznia 2013 roku, zagra również w Tłuszczu! Nasze stowarzyszenie otrzymało akredytację na zbiórkę = jesteśmy pełnoprawnym sztabem (na liście pod nr 1179).
Czy ograniczymy się tylko do zbiórki? Prawdopodobnie nie. Chcielibyśmy przygotować także inne atrakcje.
Jeśli macie jakieś pomysły, chcielibyście pomóc, piszcie: WOSP@KASTOR.ORG.PL
Wkrótce ruszymy z naborem wolontariuszy do zbiórki. Liczba miejsc ograniczona, więc trzymajcie rękę na pulsie i zaglądajcie tutaj.
Podstawową ideą i zadaniem Stowarzyszenia "Kastor" (słowo to oznacza po grecku bobra - zwierzaka herbowego :) jest działalność na rzecz rozwoju gminy Tłuszcz i jej mieszkańców. Robimy to w różnoraki sposób - prowadzimy Obywatelskie Biuro Porad, współtworzymy gazetę lokalną "Stacja Tłuszcz", organizujemy coroczny Rodzinny Rajd Rowerowy. Na naszą działalność pozyskujemy środki z konkursów, także unijnych.
LUBISZ DZIAŁAĆ? MASZ POMYSŁY? Zapraszamy!