Ekipa WOŚP 2014 w Tłuszczu

 

 

Kim jesteśmy? Grupą entuzjastów, którzy wierzą, że jak się chce, to można stworzyć coś ciekawego w swoim mieście. Cały czas możesz do nas dołączyć! Przejrzyj nasze profile, zobacz jak różne mamy motywacje do działania. I zgłoś się! Każda para rąk do pomocy się przyda!

 

WIELKA ORKIESTRA
ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W TŁUSZCZU

 

Agnieszka Zaremba

szefowa sztabu – organizacja i nadzór nad zbiórką, kontakt z wolontariuszami
Lubię czytać książki (sensacyjne, kryminały), jeździć rowerem, spacerować zwiedzając pobliskie okolice.Lubię spędzać czas z synem grając z nim w gry planszowe i komputerowe.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym. Cieszę się, że WOŚP zawitał znowu do Tłuszcza i mam okazję uczestniczyć w jej organizacji.Wiem, że sprzęt zakupiony dzięki tej akcji jest bardzo potrzebny. Moje dziecko, po urodzeniu, też miało okazję korzystać ze sprzętu zakupionego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Mam świadomość, że zebrane pieniądze, nie idą na marne, a sprzęt dzięki nim zakupiony naprawdę ratuje komuś życie.

 

Jacek Balcerak

 kierownik wydarzenia, kontakty z urzędami
Interesuje się paralotniarstwem, turystyką, tematyką prawną
Pomagam w WOŚP, bo:
Odpowiada mi idea bezinteresownej pomocy innym. Zaangażowałem się w organizację sztabu dlatego że ludzie lubią pomagać, tylko czasami trzeba dać im szansę i możliwość. A taką na pewno daje Finał WOŚP.

 

Maciej Puławski

współpraca z artystami, kontakty z mediami, promocja
Kiedyś się zorientowałem, że pewnych pasji nie da się pogodzić z pracą zawodową. Wtedy zdecydowałem i dziś moja praca jest moją pasją. Uwielbiam tworzyć, rozwijać nowe pomysły, przeszczepiać innowacje. Współtworzę lokalną gazetę Stacja Tłuszcz i rozwijam Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju. Lubię kino, fotografię i planszówki. W wolnym czasie biegam i gram w siatkówkę.
Pomagam w WOŚP, bo:
Dlaczego WOŚP? Powiem przewrotnie – nie dlatego, że to ważna, wielka, potrzebna akcja. Moją główną motywacją jest to, żeby nasza gmina nie cofała się w rozwoju. Miałem dość słuchania i czytania: “a dlaczego nie było w Tłuszczu orkiestry?”, “dlaczego dom kultury nie zorganizował?”.Nie zorganizował. Po prostu. Naszą gminę tworzymy my sami. I skoro ktoś nie zorganizował, to nie ma na co czekać. Trzeba zakasać rękawy i zrobić to samemu. A jeśli uda się to zrobić wspólnie z pozytywnymi ludźmi – to super! Dlatego zróbmy wspólnie tę orkiestrę! Niech zagra ponownie, tym razem oddolnie – obywatelsko!Oczywiście, cel WOŚP jest szczytny. Ale nie mniej ważne jest to, że osoby aktywne mogą reaktywować coś, co zostało skazane na agonię. I pokazać, że jak się chce, to można!

 

Ewa Łojek-Zacheja

nadzór nad wolontariuszami 
Bardzo lubię podróżować i aktywnie spędzać czas.
Pomagam w WOŚP, bo:
Włączenie się w akcję jest dla mnie możliwością wparcia bardzo rozpowszechnionej i szlachetnej inicjatywy pomocy tym, którzy jej potrzebują.

 

Artur Dzięcioł

przygotowanie sceny, współpraca z partnerami
Interesuję się sportem i organizacją imprez sportowych. Jestem Prezesem Zarządu Stowarzyszenia “Twórcy Jutra”, w którym wraz z członkami stowarzyszenie oraz wolontariuszami organizujemy różnego typu imprezy sportowe. Prowadzimy amatorskie ligi piłkarskie pod nazwą “Liga Bobra”, w której występują dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Organizujemy także inne turnieje tj. siatkówka plażowa, biegi przełajowe.
Pomagam w WOŚP, bo:
Zawsze chciałem brać czynny udział w WOŚP, teraz udało mi się współtworzyć WOŚP w Tłuszczu co jest nowym i ciekawym doświadczeniem. Pomaganie potrzebującym zawsze sprawiało mi przyjemność.

 

Waldemar Sitek

obsługa i organizacja koncertu
Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w tłuszczańskim gimnazjum. Interesuję się sportem i organizacją sportu. W wolnych chwilach wsiadam na rower, gram w piłkę nożną, siatkówkę i tenisa ziemnego.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę spożytkować swoją energię i podzielić się doświadczeniem w organizacji imprezy.

 

Aleksandra Puławska

wsparcie graficzne, organizacja marszu
Lubię wyzwania i przeciwności. Dzięki temu powstała gazeta Stacja Tłuszcz, a później Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju, którego jestem prezeską. Tak więc, gdy zobaczyłam, że nikt nie organizuje w Tłuszczu WOŚP-u, nie trzeba mnie było namawiać :) W wolnych chwilach lubię włóczyć się po okolicy z Fioną.
Pomagam w WOŚP, bo:
Przyznam się, że ten WOŚP, to moja wina :) Wróciłam ze szkolenia i zainspirowana rozmowami z osobami z innych stron Polski pomyślałam – skoro tam ludzie grają, to dlaczego nie w Tłuszczu? Rzuciłam pomysł na spotkaniu naszego zespołu – i voilà! Co prawda nie dam rady w tym roku tak bardzo w WOŚP zaangażować, jakbym chciała, ale staram się pomagać wszędzie tam gdzie mogę.

 

Monika Godlewska

organizacja Marszu z sercem, strona internetowa
Studiuję zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim, moją ulubioną działką jest zarządzanie projektami. Mogę to robić dlatego, że jestem członkiem stowarzyszenia i liderką Nieformalną Grupy Młodzieży Beaver Zone, która działa na terenie powiatu wołomińskiego. Bardzo lubię teatr, dlatego w miarę możliwości gram w spektaklach teatralnych, ale uwielbiam też chodzić na przedstawienia i oglądać innych na scenie.
Pomagam w WOŚP, bo:
Współorganizowanie imprez dla lokalnej społeczności daje mi niesamowitą energię. Zwłaszcza jeśli robi się to w sympatycznym zespole. Dodatkową motywacją jest dla mnie to, że mogę sprawić, że Tłuszczu zacznie się coś dziać.

 

Monika Kur

animacje
Jestem animatorem społeczno-kulturalnym. Ostatnio interesuję się alternatywnymi metodami uczenia dzieci i rozwijania ich umiejętności oraz sposobami jak można poprawić system szkolnictwa w naszym kraju. 
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo to profesjonalne i zarazem zupełnie niezwyczajnie zorganizowania akcja, z której nasze miasto może być dumne.

 

 

Marianna Pszczółkowska

 wolontariuszka
Czytam literaturę faktu i jeżdżę na rowerze.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pracować dla WOŚP, bo nigdy przedtem tego nie robiłam.

 

Patryk Pieniak

wolontariusz
Interesuję się informatyką. W wolnych chwilach lubię „pobawić się” w różnych programach graficznych, zagrać w jakąś ciekawą grę lub nagrać jakiś ciekawy film. Chodzę do 3 klasy technikum w Warszawie przygotowując się do zawodu technik informatyk. Jestem tam przewodniczącym koła wolontariatu i również bierzemy udział w różnych akcjach np.: szykowanie świątecznych paczek dla biedniejszych rodzin.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chciałbym jak w ubiegłym roku być operatorem kamery, zarejestrować całe wydarzenie i prowadzić transmisje ze sztabu dla tych którzy nie mogli się zjawić :)

 

Kacper Kamiński

wolontariusz
 Jestem komunikatywny, wesoły. Lubię oglądać telewizję, podróżować, grać na komputerze. Lubię też teatr. Najbardziej lubię kolej i wszystko co z tym związane.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym. Brałem udział w kilku akcjach i to mi się spodobało.

 

Włodzimierz Feliks Malinowski

wolontariusz
Jestem radnym Rady Miejskiej w Tłuszczu współpraca z mieszkańcami  gminy mnie satysfakcjonuje, działam na rzecz poprawy życia mieszkańców. Lubię podróże, zbieram grzyby w sezonie.
Pomagam w WOŚP, bo:
Uczestniczę w wielu  akcjach jak: kwesta na cmentarzu w Postoliskach, pokazy gastronomiczne w punkcie pomocy dziecka i rodzinne, w ubiegłym roku kwestowałem na rzecz WOŚP.

 

Robert Szydlik

wolontariusz
Wykonuję wolny zawód – jestem dziennikarzem (obecnie media lokalne i prasa branżowa) a ponadto projektuję herby i flagi dla samorządów. Wynika to z mojego wieloletniego zainteresowania historią i heraldyką.W sprawy mojej lokalnej społeczności angażuję się przede wszystkim jako radny Rady Miejskiej w Tłuszczu. Działam w dwóch komisjach stałych rad – Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia oraz Komisji Rewizyjnej. Poza tym chętnie włączam się w różne społeczne inicjatywy. Gdy się rozwijają, gdy przynoszą dobre owoce, stają się źródłem prawdziwej satysfakcji.
Pomagam w WOŚP, bo:
Nie podzielam poglądów Pana Jerzego Owsiaka, ale wiem, że dzięki akcjom WOŚP uratowano niejedno dziecko w Polsce. Mam trzy córki i tak się złożyło, że po urodzeniu każda z nich „korzystała” ze sprzętu z logo WOŚP. Czuję więc pewien moralny dług i co roku pamiętam o tym, by wesprzeć tę akcję. Poza tym moja żona studiuje położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i odbywała praktyki w kilku szpitalach (w Warszawie i Wołominie). Według jej słów, gdyby nie sprzęt zakupiony przez WOŚP, odziały położnicze w polskich szpitalach byłyby wyposażone tak, jak w krajach trzeciego świata.

 

 

Paulina Kur

wolontariuszka
Zainteresowanie – motoryzacja, taniec, muzyka (a dokładniej rap, dubstep itp.).
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym.

 

 

 

Natalia Turkot

wolontariuszka
Kocham muzykę, lubię spotkania ze znajomymi, lubię pomagać ludziom i grać w siatkówkę.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę zrobić coś dla innych.

 

 

Angelika Wiśniewska

wolontariuszka
Lubię malować obrazki,  robić paznokcie, robić różne rzeczy techniczne ( np. łabędzie z orgiami, choinki z orzechów i inne tego typu rzeczy).
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym.

 

Piotr Wojtczuk

wolontariusz
Moim hobby jest siatkówka oraz innego rodzaju sporty grupowe. Jestem w szkole elektronicznej o profilu informatycznym. Interesuje się również muzyką taneczną. Lubię czytać książki o tematyce horror a także oglądać rożnego rodzaju filmy.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pomagam w WOŚP bo jestem zainteresowany pomaganiem innym w potrzebie. Chciałbym również dzięki pomocy w WOŚP dowartościować się wewnętrznie, dzięki czemu stałbym się lepszym człowiekiem.

 

 

Marta Godlewska

wolontariuszka
Moją największą pasją jest teatr. Interesuję się muzyką, sztuką i filmem.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym. Uśmiech na twarzach ludzi daje mi satysfakcję i  energię na dalsze działanie J

 

 

Arkadiusz Przybysz

wolontariusz
Na co dzień zajmuję się mediami społecznościowymi i pisaniem dla wyborczej.biz. W wolnych chwilach robię zdjęcia i staram się wkręcać w różne działania społeczne.
Pomagam w WOŚP, bo:
To ciekawa inicjatywa, w której chciałem wziąć udział.

 

Sławomir Sikorski

wolontariusz
Fotografuje, fascynuje mnie kolej, zwłaszcza ta dawna. W wolnym czasie lubię też się spotkać ze znajomymi, pojeździć na rowerze po naszych okolicach, czy pograć w coś razem. Spodobała mi się idea wolontariatu, dlatego działam w tym już jakiś czas.
Pomagam w WOŚP, bo:
Widzę że to działa! W szpitalach pełno sprzętu z czerwonym serduszkiem WOŚP, który ratuje życie.

 

Mateusz Fluks

wolontariusz
Jestem studentem 5 roku na Wydziale Zarządzania UW. Interesuje się start-upami, w wolnym czasie lubię pływać i podróżować.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać, sprawia mi to mnóstwo radości. Dodatkowo bycie wolontariuszem WOŚP to świetne doświadczenie – współpracujesz z wieloma ciekawymi osobami w realizacji ogólnopolskiego bardzo szczytnego celu. Polecam spróbować i przekonać się o tym osobiście:)

 

Aleksandra Ratajczyk

wolontariuszka
Chodzę do LO o profilu policyjnym. Interesuje się fotografią, mitami greckimi, aniołami i polonistyką. Lubię poznawać nowych ludzi :)
Pomagam w WOŚP, bo:
Są ludzie, którym warto pomagać i którzy zasługują na to. Ja mając sprawne dwie ręce i dwie nogi dziękuję za to Bogu i chce pomagać tym, którzy tego potrzebują. Mam czas to pomagam. Bo “warto pomagać” :)

 

Natalia Łapińska

wolontariuszka
Lubię taniec. Interesuję się także kosmetologią, wizażem. Na co dzień słucham muzyki współczesnej. Uwielbiam zwierzęta – mam kotkę.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym i robić coś z przyjaciółmi.

 

Damian Rydzewski

wolontariusz
Moim hobby jest granie na instrumencie dętym – trąbka. Interesuje się akwarystyką i sportem. Lubię również wieczorne spacery z psem.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać w WOŚP, ponieważ wierzę, że moja pomoc może uratować wiele chorych ludzi.

 

Anna Maziarz

wolontariuszka
Mama dwóch córeczek, fotografuję, rysuję, gotuję, czytam i piszę a także  z upodobaniem słucham muzyki.
Pomagam w WOŚP, bo:
Fajnie patrzeć dużą AKCJĘ, która nie wydarzyłaby się bez chęci i zaangażowania innych osób. Poza tym lubię Kastor(a) i to co robi :)

Adam Kowalski

wolontariusz
Interesuję się sportem. Niedawno utworzyliśmy Stowarzyszenie QUERCUS i chciałbym aby zaczęło ono żyć pełną parą.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo nigdy tego nie robiłem, zawsze z boku. A poza tym niech coś się w Tłuszczu dzieje :)

 

Agnieszka Więch

wolontariuszka
Interesuje się muzyką sportem i sztuką.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo chciałabym pomagać innym.

 

Paulina Wojtyra

wolontariuszka
Jestem bardzo otwartą osobą. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Strasznie dużo mówię. Uwielbiam mówić. Rozmawiać. Wspierać przyjaciół. Pomagać. Pomaganie sprawia mi przyjemność. Powodowanie uśmiechu na twarzy bliskich, ale także na twarzach nieznajomych sprawia mi radość. Czasem by doprowadzić do czyjegoś uśmiechu, wystarczy tylko nasz uśmiech. Mam kilka hobby. Nie potrafię wybrać największego. Fotografia. Piłka nożna. Dziennikarstwo. Kulinaria. Muzyka. Siatkówka. Czytanie książek. Biologia. Anatomia człowieka. Zajmuję się szkołą, to ona zabiera mi obecnie najwięcej czasu, spotykaniem się z przyjaciółmi, w wolnych chwilach fotografuję wszystko co się rusza i nie, ale głównie ludzi. Ostatnio zaczęłam robić także zdjęcia okolicznościowe. W wolnych chwilach także zajmuję się prowadzeniem bloga, czytaniem książek, spacerami, oglądaniem meczów, rozpowszechnianiem idei PaT- życia wolnego od uzależnień, które swoją postawą prezentuję. Staram się aktywnie spędzać swój czas.
Czym chciałabym się zająć? Chciałabym swoją postawą wpłynąć na to, by ludzie chcieli chętniej pomagać, by się częściej uśmiechali, by zamiast ciągłego narzekania i zbędnego snucia niekończących się planów, wzięli się wreszcie do roboty. Chciałabym pomagać. Być szczęśliwa. Realizować swoje pasje. Skończyć dobre studia z dobrymi wynikami. Mieć satysfakcjonującą pracę (jeszcze nie wiem jaką). Z ludźmi chciałabym się dzielić myślą, że warto pomagać, warto realizować swoje pasje i cele, warto rozmawiać szczerze, otwierać się, uśmiechać, warto w pełni korzystać z życia, warto działać.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pomagam, bo odkąd nauczyłam się chodzić, razem z rodzicami byłam na każdym finale WOŚP w swojej miejscowości. Bo rodzice wpoili mi, że warto pomagać, a WOŚP jest do tego doskonałą okazją. Pomagam, bo Owsiak zawsze kojarzył mi się z wariatem w okularach, który robi coś wspaniałego. Pomagam, bo sprawia mi to przyjemność. Pomagam, bo swoim poświęceniem, które tak naprawdę przy organizacji takiego finału jest niewielkie, mogę wywołać uśmiech na czyjejś twarzy, ułatwić mu życie, po prostu pomóc. Pomagam, bo lepiej pomagać niż tej pomocy potrzebować. Pomagam, bo to dobry uczynek. Pomagam, bo lubię pomagać. Pomagam, gdyż cenię życie i zdrowie i dziękując Bogu, że z moim jest wszystko w porządku, pomagam tym, którzy akurat za to Bogu dziękować nie mogą.

 

Maciej Pszczółkowski

wolontariusz
Moje zainteresowania to historia, ekonomia i koszykówka.
Pomagam w WOŚP, bo:
Bo uważam, że naprawdę warto.

 

Ewa Tymińska

wolontariuszka
Lubię aktywnie spędzać czas z rodziną (choć nie tylko z rodziną). Uwielbiamy różne gry planszowe, ruchowe.
Pomagam w WOŚP, bo:
Sprawia mi to przyjemność.

 

Wiesława Jędrysiak

wolontariuszka
Uczestnik UTW, członek rady programowej, członek stowarzyszenia AB OVO.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym.

 

Zuzanna Stefek

wolontariuszka
Uczestniczę w Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pomóc ze swojej chęci.

 

Renata Wysocka

wolontariuszka
Na co dzień jestem emerytką.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym.

 

Mieczysława Wytrykowska

wolontariuszka
Lubię czytać książki przygodowe i romantyczne. Rozwiązuje krzyżówki, jeżdżę na rowerze, pomagałam przy rajdach rowerowych, które odbywają się w Tłuszczu.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię pomagać innym ludziom.

 

 

Sergiusz Balcerak

wolontariusz
Interesuje się muzyką i filmem.
Pomagam w WOŚP, bo:
Ktoś musi…

 

Dominika Strumińska

wolontariuszka
Lubię muzykę, fotografię i kino. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi i znajomymi. Kocham książki (to jest to co lubię najbardziej, gdy mam chwilę wolnego czasu!). Jestem uczennicą gimnazjum.
Pomagam w WOŚP, bo:
Interesuje mnie pomoc innym. Lubię pomagać i spędzać czas z ludźmi z wolontariatu i z zewnątrz. Przy okazji jest to nie tylko praca, ale i fajna zabawa! :)

 

Dawid Rosiński

wolontariusz
Moim hobby jest wędkarstwo spławikowe spinningowe. Interesuję się akwarystyką i sportem. Lubię również podróże i przyrodę. Obecnie uczę się w gimnazjum.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pomagać WOŚP, ponieważ wiele zakupionych sprzętów ratuje ludziom życie. Interesuję się losem innych ludzi i w ten sposób będąc wolontariuszem mogę im pomóc. Lubię udzielać się społecznie. 

 

Anna Adamczyk

wolontariuszka
Moje hobby to jazda konna. Lubię zwierzęta, a szczególnie koty. Mój ulubiony kolor to błękitny. 
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pomóc chorym dzieciom.

 

Radosław Siedlecki

wolontariusz
Aktor amator – epizodysta, od wielu lat z zamiłowania do aktorstwa udzielam się z filmach, reklamach itp.
Pomagam w WOŚP, bo:
Mam szlachetne serce i uwielbiam pomagać innym w potrzebie.

 

Anna Koźlik

wolontariuszka

 

Jakub Jaroszewski

wolontariusz
Moim hobby jest harcerstwo chodzę do tej organizacji ponad 3 lata uważam, że status jaką objęto tą organizację jest co najmniej godny przykładu, interesuję się II wojną światową i militarią.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pomagam WOŚP, ponieważ mam szczerą wolę pomagać ludziom którzy potrzebują pomocy, którzy potrzebują godnej opieki medycznej.

 

Julia Stępińska

wolontariuszka
Jestem harcerką. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki. Interesuję mnie historia i języki obce, uczę się teraz j. włoskiego. 
Pomagam w WOŚP, bo:
Wiem, że są ludzie którzy potrzebują pomocy.

 

Katarzyna Wiśniewska

wolontariuszka
Bardzo lubię muzykę, teatr oraz sport. Kiedy tylko mogę staram się pomagać potrzebującym.
Pomagam w WOŚP, bo:
Jest mnóstwo ludzi, którzy są w potrzebie, a jak chciałabym im pomóc. WOŚP jest idealną organizacją, dzięki której można pomagać różnym ludziom.

 

Julia Gotowiec

wolontariuszka
Lubię rysować, interesuję się  sportem, lubię gotować, lubię słuchać muzyki.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię brać udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Chcę pomagać innym ludziom, aby było im lepiej.

 

Katarzyna Czaplińska

wolontariuszka
Lubię słuchać rapu. Interesuje się takimi sportami jak: siatkówka, jazda na rolkach, jazda na łyżwach i jazda na rowerze. Chodzę do 2 klasy LO w Urlach.
Pomagam w WOŚP, bo:
Zgłosiłam się w ubiegłym roku do kwestowania, a ponieważ mi się to spodobało, bo lubię pomagać innym, to w tym roku także chcę brać czynny udział w WOŚP-ie, aczkolwiek w innej roli niż kwestowanie.

Marcin Świeżak

wolontariusz
w przygotowaniu…
Pomagam w WOŚP, bo:
w przygotowaniu…

Michał Kalicki

  wolontariusz
Obecnie pracuję jako obsługa techniczna w spektaklu E. Jodłowskiej “Klimakterium i już” – rozstawianie scenografii, oświetlenia, nagłośnienia. Byłem mocno zaangażowany w ZHP Zielonka: instruktor, szef kuchni. Kilka razy udzielałem się w organizację Finału WOŚP w Zielonce, z której przeprowadziłem się wraz z żoną i córkami (6- i 4-latka) we wrześniu br. Chętnie wesprę nową społeczność lokalną, zwłaszcza przy szlachetnej idei jaką jest WOŚP.
Pomagam w WOŚP, bo:
Od samego początku działania WOŚP identyfikowałem się z jej ideą i sposobem niesienia pomocy innym ludziom. Mam wielką satysfakcję, gdy własnym udziałem i zaangażowaniem wspieram tą szlachetną akcję.

 

Natalia Rosa

wolontariuszka
Lubię pomagać ludziom, dlatego  w przyszłości chciałabym zostać stomatologiem. Uważam, że ludzie powinni mieć zdrowie  zębowy , ponieważ twarz jest wizytówką człowieka . Interesuję się fotografią , muzyką, tańcem oraz grą w siatkówkę. 
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pomagać innym , a w szczególności chorym dzieciom. Uważam , że te dzieci również zasługują na szczęście.

 

Katarzyna Pasik

wolontariuszka
Chodzę do trzeciej gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu. Moimi zainteresowaniami jest gra na gitarze akustycznej, przyrządzanie różnych potraw oraz pomaganie starszym ludziom np. w niesieniu zakupów. Bardzo lubię włączać się do prac wolontariatu w naszej szkole, jak i poza szkołą.
Pomagam w WOŚP, bo:
Pomagam w WOŚP, ponieważ lubię pomagać innym ludziom, gdy oni tego potrzebują.

 

 

Emil Wojciechowski

wolontariusz
Interesuję się mechaniką. Lubię grać w tenisa stołowego i piłkę nożną. Z innymi chciałbym podzielić się swoją wiedzą oraz zainteresowaniami.
Pomagam w WOŚP, bo:
Chcę pomagać innym.

 

 

Emilia Wróbel

wolontariuszka
Lubię piłkę nożną, siatkówkę. Chodzę do 3 gimnazjum. Lubię spędzać czas ze znajomymi.
Pomagam w WOŚP, bo:
Lubię poznawać nowych ludzi i lubię pomagać.  

Weronika Umięcka

wolontariuszka
Pomagam w WOŚP, bo:
Jeszcze nigdy nie miałam okazji brać udział w takiej akcji.

 

Patryk Łojek

wolontariusz
Moim hobby jest łowienie ryb i motoryzacja. Uczę się w gimnazjum.
Pomagam w WOŚP, bo:
Czuję potrzebę pomocy innym.

 

Sławomir Klocek

wolontariusz